| Lace a întrebat:

Am o mare curiozitate, la Teleshopping se prezenta o crema antivergeturi, intrebarea mea este, chiar da rezultate sau nu?

Răspuns Câştigător
| Amaryllis a răspuns:

Bună! Nu ştiu cât de bune sunt produsele de la teleshopping. Mai bine ai cumpara crema dintr-o farmacie. Du-te mai întâi la un medic specialist poate îţi recomandă el ceva potrivit pentru tine. Calitate, nu cantitate.winking

1 răspuns:
| Ovidiu_2830 a răspuns:

Da dă rezultate, și mătușa mea are, știu că este foarte bună.