| antilove a întrebat:

Am o mare nevoie de ceva idei din partea voastra. avem un concurs la scoala pe tema de 1 aprilie.am nevoie de o idee amuzanta pentru echipa de deviza si ceva idei pentru costumatie.Si daca stiti intrebari de logica nu foarte grele dar cu inteles ascuns daca este posibil amuzante si de raspunsul intrebarii am nevoie.mersi.mult

1 răspuns:
| gaigher a răspuns:

Nu poti sa pui alti oameni sa se gandeasca la idei pentru tine. Trebuie ca tu sa ai imaginatie necesara pentru asta. Un mic safat.