| Coryncyk a întrebat:

am nevoie de niste idei, deci la scoala se organizeaza un concurs cu tema,, Tinerii de ieri de azi si de miine" am nevoie de un nume de echipa un pic si amuzant dar care sa corespunda temei. Ma puteti ajuta va rog?

1 răspuns:
| Cr1st1ii a răspuns:

De exemplu "Tinerii drogati" (unde v-ati putea baza mai mult pe tigari) sau "Tinerii cunoscatori de internet" (unde v-ati putea baza fe faptul ca cei mai inaintati in varsta nu stiau sa utilizeze internetul la vremea lor)