| Zoet a întrebat:

Am o mica nedumerire. La telefonul samsung gt-s 5560i atunci cand fotografiezi ceva, nu poti da zoom? Ca ma chinui de ceva timp sa aflu laughing si nu dau de cap. Mersi :*

Răspuns Câştigător
| nicole_2751 a răspuns:

In general,la telefoane,ca sa poti da zoom, trebuie sa-l setezi la o rezolutie mai mica.Din cate stiu, Samsung s5560i are o camera de 5mpx.Incearca sa-l setezi la 1mpx sau VGA.

1 răspuns:
| AlexissMla a răspuns:

Si eu am Samsung gt-s5560i si nu am gasit unde trebuie sa dau zoom oh go on