| Flöricicä a întrebat:

Am o mica problema.Baiatul de care imi place a aflat ca eu am skateboard de jucarie si mi. a cerut sa i-l aduc putin sa se joace cu el(ii plac foarte mult are mai multe acasa). I l.am adus si a zis ca e super tare si daca. l vand.Eu as vrea sa invat sa fac scheme ca el dar nu prea imi iese nimic.Nu stiu ce sa fac daca il vadn cat sa. i cer? Cat costa unul?(pe el scrie "Sbego" in caz ca ajuta la ceva)Sau cum sa fac sa ma invete si pe mine?big grinFunda mareee!happy

2 răspunsuri:
| cosminvalerian a răspuns:

Il intrebui candva (cand nu e ocupat) (treba si skateboard-ul)daca nu vrea, ii dai un pupic si cred ca-l convingi happy

| Milka233 a răspuns:

Poii se vinde cu cam 1 milion 60 de lei cam asahee hee Daca mai alte intrebari contacteaza-ma la idiul de messenger loz. xbella28@yahoo.com