| cristianorudi7 a întrebat:

Am o mica problema: eu sunt pe rds si azi se intrerupsese net-ul si am umblat pe la conexiuni in retea, local area connection si alea pe acolo. a revenit net-ul dar cand dau la start eu avem doua butoane, unu rosu de inchidere si inca unul albatstru pentru log off krd. si acum este numai ala rosu si cand dau pe el nu mai imi apar alea 3 butoane cu stand by restart si shut down, ci mi se deschide o fereastra mica exact ca la pc-urile alea vechi si trebuie sa aleg cu mouse-ul pe km vreau sa fac.
a doua problema este cand dau ctrl alt del mi se deschidea o fereastra, manager activitati si dadeai inchidere activitate ca sa inchizi ce nu iti mergea sa inchizi simplu. acum imi apare o fereastra securitate windows cu 6 butoane si daca dau pe manager de activitatzi imi apare fereastra aia de va spuneam ca sa inchizi ce nu iti merge sa inchizi pur si simplu. deci astea sunt de fapt problemele mele, daca ma pueti ajuta aveti funda. mersi

1 răspuns:
| angel3 a răspuns:

In primul rand nu are nimic de aface netul [local area connection ] cu schimbarile ce au aparut la calculatorul tauhee hee probabil ai umblat in alta parte de ai schimbat setarile.
deci stai linistit nu e din cauza la nethee hee

funda?big grin