| robertyz23 a întrebat:

Am o moneda care are culoarea aurului si scrie pe perete ca un creion daca dau cu ea? se poate sa fie aur? sau e doar bronzhappy ca poate ma fac de ras pe la amanetlaughing
!

1 răspuns:
| carminaburana43 a răspuns:

Nu stiu din ce material e dar aurul nu lasa urme pe perete nu scrie ca si un creion.Dar daca vrei sa fii sigur ca e aur sau nu poti merge sa intrebi si sa nu te faci de ris spui ca te-a rugat o vecina batrina si ai vrut sa-i faci un serviciu.