| PiShOiAsh a întrebat:

Am o nedumerire...cand ies cu iubitu afara se comporta foarte frumos cu mine,.ma suruta, ma ia in brate. dar cand mai iesim si cu alti prieteni nici nu ma baga in seama,.de abia daca vorbeste cu mine.iar daca iesim afara si cu o alta fata sta numai cu ea.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| BadxGood a răspuns:

Doamne laughing, sunt doua cazuri posibile: 1) nu ii pasa de tine si profita..., dar sa nu fim pesimiste 2)poate e mai retinut fata de alte persoane, iar cand sunteti cu alta fata nu tii pare deplasat sa stea numai cu tine si sa o faca pe cealata sa se simta jenant?