| byby34 a întrebat:

Am o pagina pe facebook, cine are experienta si vrea sa fie admina sa lase mesaj aici! pagina nu are multe linkuri si de aceea vreau s-o extind foarte mult! pagina este: https://www.facebook.com/ooghLoveAndFriendshipGhoo

5 răspunsuri:
| AmELiA100000 a răspuns:

Aici.Pe facebook ma numesc Amelia Ioana Simion

| byby34 explică (pentru AmELiA100000):

Deci vrei? ce experienta ai?

| byby34 explică (pentru AmELiA100000):

Daca vrei da LIke paginii si lasa tot acolo mesaj cu adresa de mess!

| AmELiA100000 a răspuns (pentru byby34):

Pai...Eu sunt un copil dar sunt priceputa la strans like-uri (nu pot intr-o secunda)si sunt foarte priceputa la poze de amuzament si de iluzii optice.

| byby34 explică (pentru AmELiA100000):

Bine iti dau o sansa! team bagat, trebuie pe zi sa aduni macar 20 de likuri.