| RebelChild a întrebat:

Am o prietena a carei case sincer, chiar ma inspaimanta worried.
Sa va povestesc mai exact.
Am mers odata la ea si mi-a aratat o poza cu strabunica ei (la mormantare) in cosciug. Era tare ciudata poza :-|.
Fata mi-a zis ca simte dese ori prezenta unor "chestii" spirite in jurul ei.
Strabunica ei murise in casa aia.
Asa si cum spuneam. Ne uitam aman2 la poza aia. Si deodata am simtit un curent rece ce ne trecea prin spate. Am bagat poza intr-un sertar unde o gasisem si am plecat in alta camera.
Mai tarziu(pentru ca ne-a mancat in c*r) scuzati expsia, ne-am dus sa luam iar poza laughing nu stiu de ce. Si n`eam speriat de mecla acelei femei.Prietena mea a hotarat sa arunce poza. Asa a facut.
Am dormit in seara aia la ea.Si cand ne uitam noi la un film (de groaza straight face) am vazut langa televizor o silueta neagar. Deci ne-am speriat am fugit cu 200 de km la ora rolling on the floor am iesit pur si simplu afara de fricaworried.
Si acum vreau sa stiuworried Ce era aia? O fantoma?straight face Strabunica`sa?
Exista spirite? Eu sincer putin cred. Initial am zis ca o fi fost in imaginatia mea. Dar am vazut si eu si prietena mea in acelasi moment. Deci cat de telepatice puteam fi?straight face

Răspuns Câştigător
| xXTh3Vip3rXx a răspuns:

Totul dep de ce ai in cap. Daca te gandesti prea mult atunci ajungi sa crezi si atunci orce poate sa-ti para suspect.Credema am invatat asta p pielea mea. Eu unu nu cred in seprite si chestii da asta nu inseamna ca nu pot exista. Orcum dac nai trai asa senzati tari in viata nai avea ce sa povestesti si viata ai fi plictisitoare. Nu-i asa?

4 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Tot ce pot spune e: ciudatstraight face...eu daca eram in loku tau cred ca ma pisam pe mine de fricalaughing

| elizabeth a răspuns:

Asta este doar frica care te face sa vezi in alt sens lucrurile.

| AdamBlack a răspuns:

Aha,aha...si dupa ai auzit :"trezeste'te ca intarzii la scoala"

| RebelChild explică:

=]] Nici noi nu mai aveam mult.Norocul nostru ca baia era aproape tongue