| webkinzworld a întrebat:

Am o prietena care are un blog si eu tot incerc sa o conving sa isi faca publicitate dar spune ca nu vrea.
Cum sa o ajut sa isi faca blog-ul cunoscut?
Uitati blog-ul:
http://prostiepestetot.blogspot.ro/......mp-la.html
Eu spun ca este foarte bun. Cum pot sa o ajut?

3 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

Daca ea nu doreste atunci o poti ajuta subtil in anonimat. daca siteul este bun va avea succes.
probabil ca ii este frica de un esec, cred ca ar trebui sa o sustii moral inainte de toate

| GabyB94 a răspuns:

Daca nu vrea, atunci nu vrea!
De ce nu ii respecti decizia, daca zici ca e prietena ta? Poate face blogul din placere si pentru un grup restrans de oameni?

| Kitty234 a răspuns:

Arata-le prietenilor tai blogul ei si daca le place ii vei spune chestia asta. Nu are destula incredere in ea, dar daca-i demonstrezi ca sunt persoane care apreciaza ce scrie ea va fi mult mai stabila. :*