| oly1234 a întrebat:

Am o prietena care e adolescenta si ii apar cosuri si nu mai stiu ce sfaturi sa ii dau mai ales ca ii place de un baiat si vroia sa dea o petrecere in 5 saptamini deja a invitat pe toata lumea. ps dau funda.

Răspuns Câştigător
| bluestrawberries a răspuns:

Mierea este o solutie buna. Seara dupa ce s-a demachiat bine isi pune miere naturala pe fata sau pe zonele cu probleme. Ar fi bine sa isi lege sau sa isi puna ceva pe fata pentru ca o sa murdareasca perna, parul si se va lua si mierea de pe fata.