| MaXDia a întrebat:

M-a invitat un baiat pe care il cunosc de mica si el la fel, la un suc.Dar mi-e foarte rusine si nu stiu ce sa ii spun... mie îmi place de el si e cam ciudat fiindca sunt adolescenta si nu am mai iesit cu un baiat...

2 răspunsuri:
| Irina_Angi_1970 a răspuns:

Discutati diverse subiecte legate de orice din viata voastra.Scoala,viitor,arta,cultura,etc.Astfel va descoperiti unul pe altul, invatati unul de altul.Sunteti adolescenti.Nu ca aruncati la acte de dragoste trupesti.Acestea sunt finalul la care ajungi intr-o dragoste cu adevarat reciproc impartasita.Si pentru care trebuie sa fiti maturi.