| Rares95 a întrebat:

am si eu nevoie de putin ajutor din partea cuiva care se pricepe mai bine decat mine referitor la ce va voi spune in cele ce >urmeaza
Am fost invitat la majoratul unei foste colege unde vor merge majoritatea fostilor mei colegi(buni prieteni) si tin neaparat sa merg.De 2 luni de zile mi-o dat Domnu' sa am si eu o iubita.Am adus oarecum in discutie despre majoratul la care am fost invitat si ca ar fi frumos daca as merge si cu ea la majorat.Ideea este ca ea nu cunoaste pe nimeni,dar vrea sa vina cu mine(si si eu vreau), doar ca nu stiu cum ar trebui acum sa ii sugerez sarbatoritei ca vreau sa vin cu iubita la majorat...Idei? va rog mult de tot, vreau sa fie toata lumea multumita

Răspuns Câştigător
| Annaysa a răspuns:

Ii spui ca ai pe cineva si ai dori sa vi cu ea.
Spune-i ca ai gasit persoana potrivita si vrea sa vina cu tine
Ii spui ca iubita ta e dornica sa iti cunoasaca fosti colegiwinking

3 răspunsuri:
| Anamariaandrei a răspuns:

Eu cred ca e ceva normal sa vii cu iubita, adica de ce sa nu te inteleaga? Cred (dupa mine, nu stiu altii) ca e foarte bine si frumos sa mergi insotit, daca si a ta iubita vrea.

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Nu cred ca s-ar putea supara cineva. E normal sa fi cu prietena ta.

| Larissa_Lari_1991 a răspuns:

Spune-i colegei tale ca ai dori sa vi cu prietena ta.
Eu sunt de parere ca ar trebui sa-i faci cunostinta prietenei tale cu prietenii tai cu care ce vei intalni la majorat.