| ValeriQa a întrebat:

Am o prietena care ii place mult de un baiat si mie imi place de el, dar ei deja nu ii mai place de el. Dar mereu vrea vrea sa ne certam si inteleg De ce.Mereu imi spune lucruri rele despre el si nu imi place, dar eu nu cred in ele. Ce sa fac? Cum sa procedez in aceasta situatie? Si de ce(prietena mea)imi face asa ceva?))

1 răspuns:
| Madu_5369 a răspuns:

Dupa parerea mea. prietena ta inca il place pe tip atfel nu ar mai vorbi. sau tipul i`a facut ceva si ea vrea sa iti schimbe parereA fata de el. dar faara sa iti spona c a patit.uh cand o vezi pe ea ca ncearca sa o influntezii ii spoi auzi fat tie ti-a facut ceva de vorbesti asa de el. fi sincera. si daca ea zice nu atunci ii zici sa pastreze comentariile pentru ea l si asa nu o sa-ti schimbi parere DAR i`o spoi intr-un mod civilizat.happy si prietenesc in asa fel incat sa inteleaga.happy