| raluca_8285 a întrebat:

Am o prietena. cu care ma distrez foarte foarte tare, dar acum sufera pentru ca iubeste un baiat foarte mult (chiar foarte mult si stiu asta pentru ca plange sh se gandeste la el fara sa isi dea seama) dar el o respinge si spune ca are prietena (dar un coleg de al lui spune ca ii place de ea). Am vorbit cu un prieten de`al lui care zice ca ii e rusine de ea pentru ca nu a mai avut nici o prietena (ceea ce e greu de crezut dar adevarat straight face ). Toti baietii din scoala cred ca vor sa fie cu ea dar pe el nu il inteleg. ce are? si ce sa faca sa-l uite? (nu poate sa isi "gaseasca altul" pentru ca il vede tot pe el)

Răspuns Câştigător
| ionutz15 a răspuns:

Sfatul meu este sa o incurajezi pe prietena ta sa vorbeasca ca acest baiat si sa ii spuna ce simte pentru el.Sau ai putea sa faci tu ceva pentru ei...ca sa fie impreuna si ca pr ta sa nu mai sufere dupa el.Bafta!