| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena de ceva vreme si parca de ceva timp relatia ii mai monotona ca la inceput.Ce pot sa fac ca sa o surprind placut cumva.M-am gandit sa ii fac ceva cadou da nu stiu ce ar vrea ca de fiecare data cand mergem undeva nu ma lasa sa-i cumpar nimica numa ce ii strictu necesar ca dupa aia se simte prost"ca imi cheltuiesc toti banii pe ea"... Parca nu i-ar placea chestiile materiale numa alea sentimentale laughing Da nu stiu ce sa mai fac sa o fac fericita (ea ii fericita tot timpu da... intelegeti voi la ce ma refer laughing. Si acum se apropie si Valentine's Day si nu stiu unde sa mergem. Dati-mi ceva idei ca pana acum nu am mai fost intr-o relatie de Valentine's. Scuze ca ati citit tot textu asta lung laughing Daca se poate fara caterinca va rog. Merci!

2 răspunsuri:
| CristinaCrisfest a răspuns:

Realizez niste cadouri foarte faine personalizate care cu siguranta o vor impresiona intra pe http://crisfest.ro/intreprinderea-handmade/ si arunca o privire. Lasa-mi mesaj daca doresti mai multe detalii.

| kattyy100 a răspuns:

Pai din ce ai scris tu mai sus reiese ca fetei ii place de tine si nu vrea lucruri materiale atata timp cat are parte de afectiunea ta. Dar daca tu vrei sa o faci fericita cand va intalniti ii poti aduce cate o floare sau o ciocolata, o sa se bucure mult de ele, sau ii poti luat ceva gen un ursulet sau ceva simbolic. Da Valentine's Day o poti scoate la un film sau undeva in oras iar spre sfarsitul intalnirii ii poti da un cadou care sa ii aminteasca mereu de tine. Succes! happy