| Gexu a întrebat:

Am o prietena in Italia si de cate ori vreau sa o sun intra robotu` si spune:acest apel nu poate fi efectuat de la tel dvs.Inainte mergea sa o sun.SMS`urile merg trimise si le primeste. Oare dc?sad Doar cand o sun pe ea imi spunea asa. Ea poate sa ma sune pe mine fara nici o problema.Ms

3 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Ar fi nbine sa suni la relatii cu clienti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca este cu cineva care este gelos si iti intoarce apelurile, nu vreau sa jignesc dar asta a fost singura idee care am avut-o, altceva nu stiu ce ar putea sa fie.

| enigma_2924 a răspuns:

Dar incearca de pe alt tel