| frum a întrebat:

Am o problema.Am pielea foarte alba. Si din aceasta cauza nu ma pot duce la strand pentru ca este chiar foarte alba. Am incercat cu creme autobronzante dar pateaza. Maine o sa ma duc la bunici la tara, stau 2 zile. Nu au piscina sau ceva de genu dar oare daca stau in gradina la plaja ma prinde soarele? Spun asta pentru ca am mai stat la mine pe balcon acum cu caldurile astea dar degeaba. Oare la tara am sanse sa ma bronzez? Mai ales ca au anuntat 35 grade. ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| anonimaa a răspuns:

Hey si eu la fellaughing
in prima luna o sa ma relaxez la bunici dormind toata ziua si bronzandu-ma
crede-ma ca ai mari sanse sa te bronzezi si foloseste crema de plaja inainte de a incerca sa te bronzezihappy
multa bafta... fundita?

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca ai pielea alba e obligatoriu sa folosesti o crema de protectie solara cu coeficient mare de protectie. Nu te astepta insa sa te innegresti pentru ca pielea alba mai degraba se arde decat se bronzeaza.

| CokoStar a răspuns:

Categoric da.

| Missin`you` a răspuns:

Eu cred ca ai multe sansewinking o sa te prinda binesmugsmug eventual o lotyune de plaja smug si stay la soare`winking dar sa nu faci excestongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca te bronzezi... iti iei o crema cu protectie solara si o sa te prinda cat de cat