| iFollowRivers a întrebat:

AM o problema. Am un tata enervant, care in fiecare zi si noapte asculta muzica populara f tare. Ma scoate din sarite! Nici vorba sa o dea mai incet. Imi vine sa-i sparg TV-ulcrying((Azi noapte de ex, asculta muzica poppulara si nu putam sa dorm.Astazi, toata ziua la felsad Ajutor(ce as putea face) FUNDA

5 răspunsuri:
| TheVampireDiaries a răspuns:

Dar de cand face asta? Ai putea discuta cu el,spune-i ca nu poti invata de muzica lui, vorbeste cu mama ta vezi tu cum faci! Vecinii nu se plang de el? I-ai putea ruga pe vecini sa mearga la el sa ii zica, ca ii deranjeaza.Si ai mai putea sa dai si tu muzica la maxim atunic cand el nu asculta muzica, ca doar banuiesc ca nu asculta muzica nonstop! Mai si doarme nu? Bafta multe!big grin

| TheVampireDiaries a răspuns:

Acum si vecinii mei de deasupra asculta populara!rolling on the floor

| WedDye a răspuns:

Dc nu te duci in camera ta... si dai si tu muzica de iti plc tare! Poate ca asa o sa ii arati cat de enervant e si pentru tine happy { sau cum fac si eu cu ai mei bat in teava si zic ca sunt vecinii rolling on the floor \}

| WldWld a răspuns:

Ai putea sa il rogi sa isi cumpere niste casti cu fir mai lung pentru tv. Si spune-i ca pe tine te deranjeaza ca asculta atat de tare muzica popularawinking

| Uculett a răspuns:

Simplu scoatei toate canalele sau discuta cu elhappy. Baftaa