| babyblue a întrebat:

Am o problema. Am un telefon cu sistem de operare Android. Mi-am pus un cod de tip model si pentru ca o cunostiinta a incercat sa il afle de mai multe ori, mi s-a blocat. Acum, imi cere contul si parola. Am pus dar zice ca nu e corect. Ce poate avea?

Ps:Nu stiu cat ati inteles cu adevarat intrebare, dar daca aveti nelamuriri, ma puteti intreba.

1 răspuns:
| AndreeaMoromete23 a răspuns:

O prietena a patit la fel.Trebuie sa te duci cu el la service