| CRYstyLEX a întrebat:

Am si eu o problema am un telefon Samsung galaxy mini 2 si mi-am pus model de deblocare...iar cineva a incercat de multe ori sa afle modelul si la blocat si imi cere sa ma conectez cu contul de google....incerc sa ma conectez imi zice verificare iar pe urma parola sau id invalid ce sa fac? Dar contul e bun.
P.S modelul nu e o aplicatie cumparata e direct din telefon!
Cine ma ajuta primeste funda + vot...

3 răspunsuri:
| Marius_Alexandru_1994 a răspuns:

Inchidel. Cand il pornesti, tine apasat vol up + power button + home button (butonu de jos).

Pana iti apare ceva ciudat (ceva de genu bios). Acolo poti sa "reinstalezi androidu". Dai un reset to factory settings, clear cache partition, si dupa reboot.