| xellos a întrebat:

Am o problema cu laptopul.Are webcam incorporat dar acesta vede imaginea cu susul in jos si nu stiu cum sa il fac sa vada normal. Funda

Răspuns Câştigător
| bsorynovidiu a răspuns:

Instaleaza driverele corecte. Si daca nu se rezolva automat, trebuie sa umblii in setarile webcamului(dupa ce instalezi driverele).

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Nu cred ca e ceva complicat. Intra in camera seting si vezi ca e o rubrica mirorr sau reverse, probabil e bifata una din ele. Trebuie debifata.