| deeyuhd a întrebat:

Am o problema cu mess`ulbig grin.Nu mai pot intra pe el. Zice ca am parola gresita si la`m instalat din nou.nu a mers. dar cu aceeasi parola si acelasi ID merge pe mail.asta s`a intamplat cam dinainte de craciun.am inteles ca cineva a vrut sa`mi sparga parola si nu a reusit. dar ce sa fac ca sa pot sa intru pe el?

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Da, schimba parola, asta daca iti mai amintesti de intrebarile de siguranta... din motive de securitate yahoo blocheaza accesul dupa 3 incercari nereusite