| SiminaAd a întrebat:

Am o problema.big grin
Acum 2 ani am cunoscut un baiat foarte dragut:X el atunci avea 14ani si eu aveam 11 ani ......si imi placea foarte mult de el...
In prezent inca il mai plac, de fiecare data cand il vad am fluturasi in stomac.Acum el are 17 si eu am 14.
Eram cu prietena mea si vroiam sa mergem la magazin si atunci l-am vazut si era cu fratele prietenei mele. Ei sau dus in fata blocului iar noi la magazin si dupa ce neam intors erau tot acolo ....Si el cand m-a vazut mia sp:ooo sexi esti Simina si tot nu ma lasa in pace ..Si el ii mai sp. si prietenei mele asa si ii sp ca e iubita lui dar facea asta la misto.
Si de atunci am inceput sami petrec timpu acolo. A 2 a zi l-am vazut eram cu prietena mea si sa asezat pe banca si eu in momentu acela eu cu prt.mea vb de el despre cati ani are.si l-am intrebat si mia sp ca 17 iar el m-a intrebat cati ani am eu si i-am sp 14 sa mirat pentru ca eu cum sunt mai mica de inaltime a crezut ca am vreo 12 sau 13..ma rog cand vorbeste cu noi se uita la mine si eu la el dar cum is eu timida cand se uita la mine ma uit cam vreo 3-4 sec la el si ma uit in alta parte big grin si nu stiu cemi da mie de inteles dar vreau sa stie ca imi place de el si nu stiu cum sai sp?

2 răspunsuri:
| SiminaAd explică:

Si vreau sa mai spun ca am intrebat-o pe prt mea daca face si cu celelalte fete si a sp ca dasad Si cum am mai sp vreau sa ii sp ca imi place de el dar nu stiu cum big grinbig grin va rog ajutati-ma!

| Sabinutzu a răspuns:

Salut am 13 ani am o prietena si am cam inteles ce va place voua. Pai asteapta sa vezi daca te place sau nu lasa-l pe el sa faca primul pas. Pt ca ar fi umilitor sa faci tu primul pas. Scuze daca te-am jignit.