| CozoriciAde a întrebat:

Ce pot face cei scunzi și nu pot face cei înalți, răspundeți va rog

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"acum 12 ore | CozoriciAde a întrebat:
Ce pot face cei scunzi și nu pot face cei înalți?"

Ajung mai repede la podea.
Se pot ascunde in locuri foarte mici si inghesuite
Pot calatorii sub scaune, daca nu au loc in autobuz sau tren
Pot manca mai putin decat unul inalt

| StoicAnalysis a răspuns:

Majoritatea lucrurilor fabricate pentru uz personal/casnic sunt facute pentru persoane in medie de 1.70m. Daca esti mai scund, nu te chinui sa speli la chiuveta, nu te chinui sa calatoresti cu transportul public, depui mai putin efort in general, mananci mai putin, etc.

Daca esti inalt, singurele avantaje sunt ca poti ajunge la rafturile de sus, poti alerga mai rapid ( in mod natural ), ai succes la femei, si poti ajunge la pisuar. In rest cam atat ar fi.

| Yasmin875 a răspuns:

Să fie mingi în pat.

| Madaxo97 a răspuns:

Sincer nimic din păcate, nu prea au niciun avantaj cei scunzi față de cei înalti din punct de vedere al înălțimii.

| vatadezahar24 a răspuns:

Sa ajungă mai repede jos laughing

| fata357 a răspuns:

Să ajungă mai repede joslaughing)
Sa se îngrașe mai repede
Sa se ascundă mai usor