| alinaaa22 a întrebat:

Am o problema big grin. Am un telefon LG KP501 si nu stiu de ce de la o vreme nu pot intra in galerie sau la muzica ca mi se blocheaza si trebuie sa il inchid si sal pornesc inapoi. Il am de cam un an si are si card de memorie. Si nu i-am facut ceva adica sal scap in apa sau ceva de genu. Voi ce ziceti ca are? Funda si Vot :*:*

1 răspuns:
| keri a răspuns:

Este prea incărcat poate cu poze sau cu prea multa muzicaăwinking eu aveam acelaşi telefon şi la fel facea happy mai sterge ceva din el si o sa meargă! happy