| Miha1308 a întrebat:

Am o problema de cateva saptamani cu telefonul meu.Am un nokia 2730 classic si e codat pe vodafone.Intr-o zi mi-am schimbat cartela, tot de vodafone si mi s-a blocat. L-am inchis si deschis de cateva ori una dupa alta si de atunci imi merge foarte greu.Bateria care inainte ma tinea 3 4 zile ma tine acum cateva ore.Am incercat cu una de la alt telefon care tinea mai mult dar tot asa tine.Se blocheaza des si daca il inchid mi se face ecranul alb, si doar daca ii scot bateria si o bag iar merge.Stiti cumva vreo solutie? Sau ce ar putea avea? Ce as putea face? Multumesc mult pentru sfaturi:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca are ceva de la place de baza...thinking un scurt`circuit ceva ...mergi la un centru pentru telefoane cel mai binewinking

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi cu el la un service autorizat.
Pa, pa.

| RoRoxana a răspuns:

Hey! Si eu am tot Nokia 2730 Clasic...Si al meu se blocheaza des si bateria ma tine 1 sau 2 zile... Da' al mew e asa ca l-am scapat de la et. 3 laughing