| CrisDdf a întrebat:

Am o problema de ceva vreme.Iarna asta mi-am cam lasat fata de izbeliste,nu am mai folosit nimic,decat apa si sapun. Cosurile au aparut, iar eu nu m-am sesizat.Am reinceput din luna martie sa folosesc diferite produse de curatare a fetei,tonifiere etc.
Problema e ca mi-au ramas pe frunte in urma cosurilor niste puncte mici si rosii,si cu fond de ten nu prea mi-ar conveni sa le acopar,deoarece nu imi place sa ma machiez.
Ceva idei, cum sa scap de punctuletele astea rosii?

Răspuns Câştigător
| 7MBiancaM7 a răspuns:

Sall! Eu cred ca punctuletele rosii se duc cu o crema tonifianta sau un tratament intern pentru detoxifierea pielii (pe baza de brusture, de exemplu Akneil sau capsule simple de Brusture). Gasesti la farmacie daca intrebi, stai linistita! Si daca vrei sa aflii mai multe intra aici: http://www.pcfarm.ro/......osuri.Sper ca ti-am fost de ajutor!