| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema imi cade parul foarte mult este din cauza placii de intins parul?

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

Pay cauzele ar fi ori cele naturale...ai parul prea si prea si bla bla bla chiar nu ma priceplaughing Ori ca ti`l intinzi prea des si cu prea multe gradee. plus daca ti`l si vopsesti sau folosesti produse de genu de par insa fa`ti o masca din ulei de masline,e cel mai bun! Date asa cu el si va prinde si stralucire, functioneaza, mie nu imi mai cade parul:X plus ca nu-l mi`l mai intind sau vopsesc asa des:*

1 răspuns:
| adyelly a răspuns:

Placa doar il poate arde dar nu are nimic cu caderea parului