| blackcat278x a întrebat:

Am o problema.crying la istorie. nu pot sa invat...la biologie geografie fizica etc. pot, iau numai noua si zece, dar la istoriecrying...5 si 6. ce sa fac ca sa retin cat mai mult si cat mai repede? apropo: trebuie sa stiu lectia ca pe tatal nostru si sa nu ma balbai deloc cand o zic ca sa iau zece

2 răspunsuri:
| ewe a răspuns:

Sa nu te gandesti ca inveti pentru istorie te gandesti ca ai acelasi prof cu cel de bio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall, am si eu aceeasi problema si nu-i istoria in sine de vina ci profu cum preda.