| Shadowhnuters a întrebat:

Ce m ar ajuta sa invat cat mai repede si sa retin mai bine? Nu de alta maine am test la biologie si eu nu stiu nimic.

2 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Fii atent/ă cum procedam eu când eram in situația ta. Deci pune si te concentrează acolo si citește ce ai de învățat si fă-ți copiuțe după ce ai citit acolo. In felul asta daca poti sa copii ai s-o faci, daca nu tot trebuie să-ti rămână ceva in cap de pe fițuicile pe care le-ai făcut ( scrii si tu acolo ideile principale, nu te intinzi la povești pe acolo ) si dacă nici asa nu reușești să faci nimic in test meriti nota mică că n-ai reușit nici măcar câteva idei principale să reți laughing

| Shadowhnuters explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Se pare ca iau nota mare, l am datlaughing