| SummertimeSadness a întrebat:

Am o problema la jocul PC Mount & Blade.deci l-am instalat si am ales tot caracterul istoria si cand dau sa intru in joc se blocheaza cryingCe trebuie facut?

1 răspuns:
| titi14 a răspuns:

Buna pai uite ce trebuie sa faci : acest joc se poate bloca deoarece pc tau nu indeplineste cererile facute de joc stergel apoi uita-te la cererile jocului la spatiu pe care trebuie sa il ai in calculator minim si etc apoi dupa ce te-ai asigurat ca ai toate cererile indeplinite instaleazal din nou. sper ca te-am ajutat