| CkErROo a întrebat:

Am o problema la pes 2011, unele echipe nu au numele reale. Si nu am Bundesliga. aaa și dacă puteți sa-mi spuneți: unde a jucat Robinho înainte sa vina la AC Milan? Va rog, ajutor!

Răspuns Câştigător
| 2Fast4You a răspuns:

Pro Evolution Soccer nu are cumparata licenta pentru numele echipelor de la fifa, din acest motiv numele echipelor sunt diferite. Cauta mai atent, imi aduc aminte ca am jucat niste meciuri cu Wolfsburg. Iar raspuns la ultima intrebare, Robinho a jucat la Manchester City inainte sa se transfere la AC Milan.

@ Incearca fifa 2011, nu ca as avea ceva cu PES-ul dar PES 2011 a fost facut de-a dreptul in batjocurahee hee.

1 răspuns:
| CkErROo explică:

Fifa 11 nu merge. Pes 11 este mai mare decât Fifa 11. Nu?