| Emena a întrebat:

Am o problema.M.am certat cu cea mai buna prietena. daca ii pot zice asa.desi toata lumea spunea ca suntem ca niste surori. am avut mici certuri. dar ne.am impacat repede.si de data asta ne.am certat. dar parca imi e mai bine fara ea pentru ca deja are fite... dar in unele momente imi lipseste. ne.am certat dintr. un nimic. aveam ore pana la 7, si trebuia sa plecam impreuna.numai ca mie profa mi. a dat drumul cu jumatate de ora inainte.si nu am mai asteptat ca imi era frig afara. Si s. a suparat pe mine. Parca as vrea sa ma impac cu ea. dar intr. un fel nu as vrea.imi vorbeste in sictir si ma mai si barfeste cu colegele ei.care acum vezi doamne se inteleg super bine.nu e vorba ca nu mai am prieteni buni. dar ea e cea mai veche si ma stie perfect. sincer nu stiu ce sa fac. sper sa fi inteles ceva big grin

Răspuns Câştigător
| denysa a răspuns:

Cea mai bun apretena e accea care o sti e o viata si care te-a ajutat in momentele grele care stie tot despre tine mai bine ca mamahappy care iti spune orice problema cat o fi de mica sau mare orice... acum` ca` a fost frig afara si nu ai asteptat`o chiar este o mica kesti care s eputea rezolva fara sa` va certati puteai sta si tu acum inca putin in clasahee hee dar asta este! incearca sa vbesti cu ea si explica`i ca sunteti cele mai bune pretene ca in momentele grele una alteia vi`at intins mana chiar daca in momentul acesta cand sunteti certate va mai barfiti sti de ce? pentru ca` vreti sa demonstrati ca nu va pasa una alteia dar nu e asa. crede`ma ca si ea iti simte lipsa dar vrea sa para` o fata care nu`i pasa deloc! impaka`te cu ea si fiti din nnou cele mai bune pretenehappy fundita?:X

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu iti dau tie dreptate!
dc ai asteptao pe ea juma de ora?
esti cumva sclava ei?
genul ast de fata cunosc si eu.si ea va face primul pas spre impacare happy

| jstRadu a răspuns:

Probleme in paradistongue?