| IoanaIoa88 a întrebat:

acum ceva timp, am fost cu un baiat si dupa ce ne.am despartit ea vorbea cu el pe mes, si toata ziua imi zicea de el, si ne.am certat ca eu o intrebat daca i place de el, si ea jura ca nu. si ne.am impacat ca am crezut. o am aflat ca vrea sa fie cu el. si ne.am certat. si iar jura, ca nu e adevarat. i zice te iubesc. si multa lume imi zice ca e o mincinoasa.
Voi ce credeti?

9 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Eu am o parere personala :-s laughing

| IoanaIoa88 explică (pentru BonneLess):

Care ar fi aceea?

| BonneLess a răspuns (pentru IoanaIoa88):

Aceea ar fi ca nu stii sa scriiwinking

| IoanaIoa88 explică (pentru BonneLess):

Mda, eu am nevoie de sfaturi nu sa imi tina cineva morala!

| BonneLess a răspuns (pentru IoanaIoa88):

In caz de nu ai observat, pana acum nimeni nu te-a luat in consideratie pentru ca nu stii sa scriiwinking

| IoanaIoa88 explică (pentru BonneLess):

Uitee e adevarat ca nu am scris bine, dar m-am grabit si nu m-am uitat ce am scris.

| BonneLess a răspuns (pentru IoanaIoa88):

De acum te rog sa te uitiwinking

| IoanaIoa88 explică (pentru BonneLess):

O sa ma uitwinking

| GothicTiamat a răspuns:

Noi credem (fara suparare) ca limba romana nu e punctul tau forte.
In afara de asta lasa-i pe amandoi in pace si vezi-ti de viata ta, fa-ti alta prietena si alt prieten/ iubit (daca despre asta e vorba, ca la felul in care ai explicat nu se stie sigur cine e "ea" )