| BillK1 a întrebat:

Am o problema crying mi-am scris datele mele de nastere la inregistrarea pe facebook si imi spune ca sunt prea mica, am iesit de pe sit si am intrat iar si tot asa imi spune ca nu ma pot inregistra

Mai am vreo sansa sa ma inregistrez? daca da explicati`mi cum; dau fundita pentru cel mai corect raspuns care ma ajuta love struck

Răspuns Câştigător
| NeverTooLateee a răspuns:

Poi 1 cati ani ai? si
2 daca nu merge varsta atunci pune mai mare si dupa poti modifica si iti va merge

big grinbig grin: funda? :X:X:*

3 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Buna! Eu sunt aproape sigura ca o sa am funda:

Si eu am patit la fel. Inra maine si te va lasa. Pup si mersi mult daca imi dai fundita.

Răspuns utilizator avertizat
| NeverTooLateee a răspuns:

Multumesc! pentru fundita :X:*