| Barbie a întrebat:

Am o problema: nu imi citeste comp-ul cablurile USB, si nu pot sa-mi scot pozele de pe cameracrying. Cand bag cablu in comp nu imi apare nimicstraight face Imi trebuie ceva program? plz HELP :*

2 răspunsuri:
| criss_8946 a răspuns:

Nu cred ca iti trebuie vreun program...thinking eventual un cd de instalare care ar fi trebuit sa fie inclus in pachet cand ai cumparat camera...nu ma pricep la camerehee hee

| vasilicabaitu a răspuns:

Deci eu cand bag un telefon cu cablu de date imi apare ceva cu problem hardware nu stiu cum ce se intampla