| Ctynnaa a întrebat:

Am o problema oarecumhee hee. Vreau sa devin medic, si ar trebui profilul chimie biologie, dar is bata la matesad si mai e si bacul:O. Si m-am gandit sa dau la filologie, pentru ca ma pricep la materiile incadrate, si a11a si a12a sa fac pregatire la chimie si biologie... ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| BlueEyes_2305 a răspuns:

Mergi la stiinte din prima si mai bine faci preg. la mate se da mt2 si nu e cine stie ce.Cu putina meditatie in ultimul an i. ei s bac-ul.Garantez.Urmeaza-ti visele pentru. ca altfel nu vei reusi sa ajungi unde ti. a propus.Succes!:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar nu iti place deloc matematica si crezi ca ai avea probleme la teze sau asa...mai bine intri la filologie si mergi la meditatii pentru chimie si biologie. Da, stiu pare greu si mai complicat dar nimic nu e imposibilhappy, cunosc persoane care au terminat filologia dar au dat la medicina si au intrat! Oricum, este decizia ta.