| Zlatan25Ibrahimovic a întrebat:

Am o problema, sunt masiv (sunt foarte inalt si putin mai plinut), am forta, dar in momentul in care vreau sa bat pe cineva incepe sa-mi bata tare inima si sa tremur, desi stiu ca pot sa bat persoana respectiva dar nu pot sa ii dai una, dati-mi si mie niste sfaturi va rog

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Degeaba esti mare daca nu ai caracterul de bataus.Ai sanse sa o incasezi de la unul mult mai mic.Dar cu caracter de bataus.Asa ca, sfatul meu, ia-ti gandul de la asa ceva.Sa nu regreti.

| sellenaD a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa-ti controlezi emotiile in special furia...Chiar daca esti masiv si ai putea bate lumea din dreapta si stanga, care te deranjaza cu ceva, nu cred ca la asta ar trebui tu sa te gandesti...ci din contra, sa poti trai furia fara sa folosesti vreo forma de violenta.

| Zlatan25Ibrahimovic explică (pentru sellenaD):

Nu e vorba de furie...dar m-a luat unu la bataie ieri si nu am putut sa reactionez

| ElenaSA a răspuns:

Indiferent de motivul supararii tale, bataia nu este o solutie. Cauta solutii pasnice de rezolvare a problemelor.

| TotiVorbescSinguri a răspuns:

Nu te mai bate!

| GeorgyyyBuaa a răspuns:

Ar trebui sa te abtii. trebuie sa o faci incearca sa stai mai mult in casa sa te calmezi ia un calmant.