| AภภคMαяια a întrebat:

Am o problema TPU. Imi place de un baiat dar nu stiu cum sa-i spun.Nu-l cunosc de mult timp dar vreau sa intru in vorba cu el pe mess si vreau sa-i ca-mi place de el dar nu intr-un mod sa par o prosta obsedata.ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Mαdαliηα a răspuns:

Parerea mea e ca, daca il cunosti personal si e din acelasi oras cu tine si va vedeti destul de des incearca sa fii putin mai indrazneata [ daca nu esti ] si glumeste baga-te in seama cu el incearca sa il faci sa se simta bine in compania ta, si daca mai esti si draguta, si arati bine. atunci e si mai bine, la un moment dat incearca sa ii zmbesti si sa te uiti frumos cand vezi ca te priveste, si dupa probabil o sa vina totul de la sine si o sa ai curajul sa ii spui ce simti :]. Multa Bafta! :*

1 răspuns:
| Briosik a răspuns:

Pai daca ai fre`o prietena care il stie sau un prieten si vb cu el destul de des ai putea sa-i spui sa vb cu el.Sau daca ai id lui de mess ai putea sa-l bagi in seama si sa il intrbi ce mai face si daca are prietena, si asa sar intelege de la sine k`l placi.winking.