| Villy0po a întrebat:

Am o sora de 15 ani si una de 20. Ce cadou le-as putea face de craciun?

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Celei de 15 ai putea să îi cumperi o carte frumoasă și/sau o fotografie înrămată cu voi două când erați mai mici, iar celei de 20 de ani îi poți cumpăra o bijuterie sau un parfum.
Baftă și la mulți ani!

| SuneteDeChitara a răspuns:

Buna! Pai.Eu iti dau niste variante de ce mi-ar placea mie daca as fi in locul lor. Deci:
.1. Intra aici pe acest profil de facebook http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000875578700 pentru ca aici se pot comanda niste lantisoare, bratari, cercei etc.super frumoase chiar si personalizate cu nume si le poti comanda lor 2 lantisoare cu numele lor. Iti zic eu mie una mi-a placut foarte mult lantisorul cand l-am primit si nu costa mult doar 11 lei. Daca nu iti place mai sunt si alte variante.
.2.-O bluza
-un plouver
-un lantisor
-o bratara
-o geanta
-cizme
-o geaca
-bocanci
-caciulite
-parfum
.3. Ai putea sa ii cumperi o rama foto si sa pui poza cu voi 3 sau cu tine in ea si in plus pe langa rama foto ai putea sa iei si un glob din ala cu zapada in el asa ca de craciun.
Deci nu mai am alte solutii! sper ca te-am ajutat!
Pa pa!