| jonydd a întrebat:

Am o sugestie pentru operatori din TPU ar trebui sa fie o categorie pentru intrebari pentru scoala ca tot vad ca unu intreaba de mate, istorie. etc parerea mea voi ce credeti?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

O categorie pentru rezolvarea temelor de scoala ar baga tara in rusine mai multi elevi n-ar absolvi bacalaureatul (oricum sistemul e prost facut) faci 4 ani dupa ce ai 8 clase si dai cateva examene pentru o amarata de diploma, rusine sistemului de invatamant roman. In strainatate chiar daca sunt mai tembeli macar au facilitati sa-si scoata liceul fara atat bataie de cap; anul asta doar 50% au absolvit liceul sa vedem in urmatorii ani cum va merge treaba daca acum multi au gandul la sex si senzatii tari.