| XxZer0xX a întrebat:

Nu credeti ca ar trebui sa se faca o categorie,, intrebari stupide"?
Asa, oricine crede ca intrebarea e cam stupida, sa o puna acolo.
Dau funda cine da cel mai inteligent si amuzant raspuns!

Răspuns Câştigător
| dasky90 a răspuns:

Ar trebui facute mai multe:
Intrebari stupide
Intrebari retorice(cele mai multe)
Intrebari gata raspunse laughing

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Există. "Dragoste și Sex". Mă rog, se mai rătăcesc uneori și câteva inteligente, că doar nu toți respectă categoriile, nu?

| Lime a răspuns:

Oricum sunt atatia ce nu respecta categoriile! Si apoi, cine ar recunoaste ca pune o intrebare stupida? Desigur, daca vrei intrebari de acest gen, apeleaza cu incredere la sectiunea T/A, unde totul e facut in gluma. E plin pe acolo de 'intrebari intrebatoare"... happy

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Poi.ar fi o idee
Si putem incepe de azi happy
Punand intrebarea ta primawinking.

| XxZer0xX explică:

Alt raspuns?