| AndreiHD a întrebat:

Am observat ca nu mai gasea nimic la "Colectii" pe vplay cu aproximativ o luna in urma sau asa ceva, am intrat ieri pe Vplay din nou si am observat ca acum nici macar butonul "Colectii" nu mai apare ceea ce ma face sa cred ca nu mai sunt seriale. Totusi, nu sunt sigur in legatura cu afirmatia mea si din acest motiv m-am hotarat sa intreb aici : Are cineva idee daca mai sunt seriale pe vplay si daca nu mai sunt stie cineva de ce?

# Nu am reusit sa gasesc o categorie ca sa se potriceasca cu aceasta intrebare, deci scuzati categoria daca nu e buna.

2 răspunsuri:
| FashionCellia a răspuns:

Nu stiu sigur, dar sora mea mi-a spus ca s-ar putea ca vPlay-ul sa fie sters.Ar fi foarte naspa in cazul asta dar sa speram ca nu se va intampla, nu stiu sigur acum, eu am zis doar ce am auzit

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Am aceeasi problema, nu mai gasesc serialele la care ma uitam, credeam ca am o problema cu contul, dar se pare ca nu. Sper sa se rezolve, am pierdut multe seriale bune. O seara buna!