| Coconut a întrebat:

Am observat ca pe TPU toti sunt vanatori de funditestraight face. Toti dau raspunsuri ca sa primeasca funde, iar cand vad ca vineva deja a dat o fnda nu mai raspund. Chiar asa de rai sunt oamenii? nu pot sa dea un raspuns pentru a ajuta pe cineva, fara sa se gandeasca la recompense?

3 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Cam asa este.sunt de acord cu tine.asa sunt romanii.pun pariu ca in alta tara nu s-ar tine cont de funde atat de mult. call meu

| Liviu a răspuns:

Eu nu sunt asa'
Nu stiu in cate raspunsuri am cerut 'funda'
Eu o fac din pura plictiseala'
Uneori mai raspund si la caterinca o mica glumita dar.
Totusi nu cer funda'
mi se pare aiurea...
Adica daca omu vrea.da
Daca nu...
Nu pot sa bag mana in buzunar la om
Sau sa il oblighappy
Majoritatea nu au peste 14 15 anihappy
Ce ai tu cu oameni daca vor funde?laughing
p.s cum a spus si amy asta e Romaniawinking
Asa sunt romanii xD

| Coconut explică:

Da, sunt de acord, dar nu ma deranjeaza ca cer funda. adica si eu cer idn cand in cand. dar ma deranjeaza ca dupa ce vad ca un raspuns a primit deja funda, ei nu se mai obosesc sa ajute omul rspectiv:-