| AndreeaAndreea09 a întrebat:

Am observat ca toti baietii vor numai sex. De ce? Ce e asa de frumos sa-ti bati joc de niste fete care probabil acele fete sunt indragostite de ei, o fac pentru ca ii iubesc iar ei isi bat joc? Nu excludem fetele care o cauta si care chiar merita asta. O fata daca sta cu unu pentru bani zice ca ca e fata usoara, daca un baiat sta cu una numai pentru sex e cel mai tare. Am auzit tot felul de pareri de la baieti ca nu mai vor fete, ci numai pentru pentru aventuri, si ce-au rezolvat cu asta? As vrea si eu parerile voastre! :*

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa sunt baietii(barbatii)Dar si fetele(femeile)isi doresc acelasi lucru.Numai ca o arata in alte moduri.Sunt mai indirecte.Nu te pacali singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mic plus la ce a zis dario, si daca ar fi vreun baiat sa nu vrea sex toata lumea ( baieti dar si fete, cu siguranta) l-ar vedea ca un fatalau, asa ca e mai bine sa fii cunoscut ca mort dupa sex decat " a pussy".

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Sa sti ca nu toti baietii sunt asa! Eu si prietenul meu ( eu 16 el 18 ) suntem impreuna de 8 luni, eu i-am explicat de la inceput ca nu am nevoie de baietii care vor numai sex. El a zis ca nu e asa. Bineinteles ca nu l-am crezut, dar pe parcursul acestor 8 luni mi-a demonstrat ca si baietii pot fi altfel daca iubesc o fata.

| devor a răspuns:

Nu toti baietii sunt asa.Prietenul meu face 18 ani imediat iar eu am 15 ani.El nu vrea sex de la mine Nu zic daca am facut-o sau nu, dar stiu ca tot ce vrea el acum sunt eu si eu il vreau pe el.