| maryngeorge a întrebat:

Am ochi caprui si ma bate gandu sa imi pun lentile sa mi fac albastri sau verzi, vreau sa stiu daca se poate si cam cat costa astfel de lentile.
Funda

Răspuns Câştigător
| QriLee a răspuns:

Desigur ca se poate doar ca... poti sa-ti dau un sfat? Lentilele costa mult depinde de care vrei,adica cat timp sa stea pe ochi,valabilitatea lui etc. dar problema este ca trebuie sa le pui in apa, sa-i ingrijesti, sa nu-i pierzi si necesita mult asta.Costa de la 100lei in sus sau mai putin. Sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| TheCosmin99 a răspuns:

Nu-ti bga prostiile alea in ohi si + ca costa cash. big grinD funda?