| FlyingSparkle a întrebat:

Am participat la 3 olimpiade pana acum, la mate, romana si engleza si am trecut la fazele pe sector la toate trei. dar ca sa trec mai departe miau mai trebuit mai putin de 3 puncte si am facut contestatii dar tot nu am reusit. si o fata din clasa mea a facut contestatie si de la un punctaj foarte mic, sub punctajul meu, a reusit sa mai adune peste 10 puncte si a trecut. acum cred ca la olimpiadele astea stupide se fac numai aranjamente si nu ai cum sa treci mai departe daca nu ai bani sa le dai mita. voi ce credeti?

1 răspuns:
| aLyN_4462 a răspuns:

Asa si o prietena de-a mea cand a dat examenul sau ceva de genu(a luat 9, 87) si altu care e paralel cu romana nu stie ce e ala verb a luat 10:o.Si din cauza asta ea nu a putut lua bursa