| slayshock1 a întrebat:

Am pierdut astazi un telefon Allview P5 Quad (l-m uitat in maxi-taxi) stiti vreo modalitate cum as putea sa-l recuperez?(e deja inchis) va rog mult!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru linistea ta, suna la firma de transport.

| OldSoul a răspuns:

Cautal pe OLX, acolo ai cele mai multe sanse sa il gasesti.

| aXy99 a răspuns:

Nu prea. Ar exista o mica sansa, dar doar daca era gol, era ultima cursa si vorbesti cu soferul...ori daca l-a gasit un cetatean cu spirit civic si ...si nu stiu, il deblocheaza, afla cine esti si ti-l returneaza. Sansele sunt foarte mici sa il recuperezi.